Kiszállítás 2 munkanap alatt - Mind a GLS mind a POSTA 2 munkanap alatt kézbesíti a rendelésedet!

Kérdésed van? Írj nekünk: info@panacha.hu 

Vagy hívj minket: +36 20 223 8778 

Pink tűsarkú cipő csajos ezüst függő charm

Csillogó Rózsaszín Cipellő Charm

Add meg a módját a ragyogásnak ezzel a szupernőies és elbűvölő ezüst charmmal! Egy igazi divat-statement darab, amely tökéletes választás, ha imádod a cipőket, a rózsaszínt és a csillogást. Ideális kiegészítő egy különleges estére vagy a mindennapokra, ha egy kis extra glamúrra vágysz.

A charm akasztóját (karikáját) egy finom kis ezüst masni díszíti, amelynek közepén egy apró, áttetsző kő csillan meg. Erről az aranyos akasztóról lóg le a főszereplő: egy tűsarkú cipőcske. A cipő teste élénk, vibráló rózsaszín zománcot kapott, míg a tűsarok elegánsan ezüst színű. A cipő orrát apró, sűrűn rakott, áttetsző kövek borítják, amelyek minden fényben megcsillannak. A dizájnt egy nagy, csiszolt, szív alakú rózsaszín kő koronázza meg, amely a cipő felső részén kapott helyet.

Ez a divatos függő charm ezüstből készült, rózsaszín zománccal, valamint áttetsző és rózsaszín kövekkel. Természetesen kompatibilis a Pandora Moments karkötőkkel. Viseld, és érezd magad igazi dívának!

Fontos figyelmeztetés: Ez a charm több ponton is (a masnin, a cipő orrán és a nagy rózsaszín szívkő) kövekkel díszített, és zománcot is tartalmaz, ezért különösen gondos kezelést igényel. A kövek – főleg a nagyobb szív alakú – és a zománc is érzékenyek az erős fizikai behatásokra (ütődés, karcolódás). Az ilyen behatások a kövek meglazulását, kiesését vagy a zománc sérülését okozhatják. Kérjük, óvd az ékszert ezektől a sérülésektől és a vegyi anyagoktól! A fizikai behatásból eredő kőkiesés nem garanciális.




Charm témája
Divat
Nincs raktáron
5 650 Ft
Részletek

Panacha Ékszereinkről: 

A Charm medált jelent, ezüst kis medáljaink karkötőre, vagy akár nyakláncra is felhelyezhetőek. Minden kislány gyermekkorától keresi a szépet, és minden nő keresi a hozzá, egy ruhához illő ékszert.

Egy jól megválasztott ékszer évekre dísze lehet mindennapjainknak. Az ékszer még mindig az egyik legkedveltebb ajándék, mely hosszú évek múltán is szép emlékeket őriz.

Ahogy a ruháinkat is gondosan kezeljük, ékszereinket is érdemes óvni. A karláncok könnyű, vékony anyagból készültek. Ahhoz, hogy sokáig hordhassuk, mindenképpen vigyázzunk rá, óvjuk a sérülésektől, beakadástól, összenyomódásoktól.

 

Garanciális feltételek

Amennyiben akár a karlánc, akár a medál beakad valamibe, ne feszítsd, és ne húzd, mert könnyen deformálódhat, a lánc elszakadhat, a medál eltörhet. Sajnos ezen sérülések javítása nyommal jár, és nem garanciális.

Gyógyfürdőben ne viseld az ezüst ékszert, valamint kerüld a háztartási vegyszerek és tisztítószerek használatát az ékszer viselése közben, mert némelyikük elszíneződést okozhat. A tisztítószerek ezen felül a felületet is károsítják, mely által veszít a fényességéből, csillogásából. A nem megfelelő használatból eredő sérülésekért felelősséget nem vállalunk, és ez esetben a termékeket nem cseréljük.

A Panacha weboldalon forgalmazott ezüst medáljaink kompatibilisek a Pandora karkötőkkel.

 

Ékszereink magyar fémjelzéssel rendelkeznek, 925 minőségű ezüstből készületek. A 925 jelölés azt jelenti, hogy az ezüst tisztasága 92,5%.

 

A charmok mérete: 

A charmok mérete eltérő, általában a temrék leírásban megadjuk a súlyt, valamint a méretet. Általánosságban pedig itt olvashatsz a charmok méretéről: BLOG a charmok méretéről 

https://www.panacha.hu/mekkora-egy-charm

Amennyiben köves charmot választasz: 

A kövek kiesésének leggyakoribb oka a fizikai behatás. Ha a charm hozzáütődik valamihez, például az asztalhoz, az ajtófélfához vagy akár egy másik ékszerhez, a kő meglazulhat és kieshet. Fontos megjegyezni, hogy a garancia nem vonatkozik a kövek kiesésére, ha az fizikai behatás következménye. 

Bővebben erről itt olvashatsz: https://www.panacha.hu/koves-ekszerek

Az alábbi blogcikkben pedig ahhoz nyújtunk segítséget, hogy hogyan tudod megóvni az ékszereited: 

https://www.panacha.hu/ovd-meg

Adatok
Charm fajtája
Függő charm
Cikkszám
Q4002
Tömeg
1,4 g/db
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!